Bramy Przemysłowe

 

 

brama1Wiele osób przy zakupie przemysłowej bramy segmentowej kieruje się głównie marką producenta, którego reklamy można dostrzec w środkach masowego przekazu nie zwracając uwagi na koszt serwisu, czas reakcji serwisu, czy czas oczekiwania na części zamienne.

Oferowane przez naszą firmę bramy segmentowe produkowane są w Polsce w związku z czym czas oczekiwania na bramy i ewentualne części do nich skraca się do minimum, a ich koszt jest znacznie niższy niż w przypadku bram oferowanych przez zachodnich producentów.

Walory naszych bram doceniane są w sytuacji gdy przez nieuwagę kierowcy zostanie uszkodzony płat bramy. Szybkość reakcji naszego serwisu pozwoli zamknąć bramę, aby nie narażać jej właściciela na straty materialne, szybko sprowadzić niezbędne części i naprawić bramę. Nasi serwisanci pomogą naszym klientom przebrnąć przez formalności związane z uzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej.

brama zielRóżnorodność typów prowadzań w ofercie naszych dostawców sprawia, iż oferowane przez naszą firmę bramy można zamontować niemalże w każdym otworze, a w razie potrzeby na miejscu dopasujemy system do wymogów naszego klienta.

Prócz wspomnianych walorów technicznych nasze bramy to także uniwersalna stylistyka, dzięki której nasze bramy pasują do każdego budynku.